Członkowie zespołu

Agnieszka Snopek "Reflinka"

wokal, gitara akustyczna

W życiu zawodowym menadżer restauracji, w  „Zrefowanych” wokalistka, gitarzystka oraz mózg operacyjny. Muzyka żeglarska była obecna w jej życiu od zawsze, swój debiut sceniczny miała jako 17 latka. Prócz piosenek żeglarskich fascynuje się folkiem irlandzkim, więc można usłyszeć ją w paru projektach folkowych: Taorluath, Feel The Reel, Celtic Trio, Ériu oraz gościnnie z zespołem Ceili.  

Przemek Lisek

wokal, perkusjonalia

Jako trener i konsultant biznesowy od lat związany z występami publicznymi. Śpiewa szanty od czasów liceum, choć zanim został zwerbowany do zespołu śpiewał je dla przyjaciół przy ogniskach oraz w samochodzie. Wychowany nad Jeziorakiem, żeglarz szuwarowo-bagienny od 35 lat, a morski od 10. Założyciel grupy fejsbukowej „Szanty i inne pieśni mokre” oraz współtwórca „Wirtualnego Pubu”. W zespole poza niskim, głębokim wokalem reprezentuje rozsądek i dystans siwych włosów. 

Radomir Rakowski

skrzypce

Gdy ukończył szkołę muzyczną, na dobre rozstał się z Bachem i spółką na rzecz muzyki etnicznej. Poza skrzypcami ma zapędy pianistyczne,  kompozytorskie i pisarskie – jest naszym głównym tekściarzem.  Radomir, tak samo jak Królik, jest żywym srebrem w zespole.  Na co dzień uczy zawodowo języka angielskiego. 

Michał Snopek "Królik"

bodhran

Ślubny Reflinki,  najbardziej „postrzelony” z całej załogi Zrefowanych. Totalny zwierz sceniczny, jego niespożyta energia, którą emanuje podczas koncertów, jest nie do poskromienia. W zespole odpowiedzialny jest za równy i tłusty beat oraz elementy humorystyczne.